


7 700 ₴
Дитячий розкладний диван «Ріо» це справжня знахідка із казковим та яскравим принтом улюблених героїв для Вашої дитини. "Ріо" перенесе своїх маленьких господарів у дивовижний світ казок. Його проста та надійна система трансформації допоможе Вам легко та швидко підготувати диван до подорожі до казки. Всі матеріали, використані при виробництві дитячого дивана Ріо, перевірені та сертифіковані відповідно до чинного законодавства України. Дану модель можна замовити з різними принтами. Також диван можна виконати з вашим фото. Великий вибір оббивних тканин. Невеликий диван із нішою для білизни. Зручне вирішення проблеми, коли не вистачить місця. Габарити спального місця 100х175см. Каркас фанера плюс букова ламель. Наповнення матраців пінополіуретан.
Додаткові розміри спального місця дивана під замовлення.
Ширина:100см, 110см, 120см.
Довжина: 175см, 190см.


































































| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вид м'яких меблів | диван |
| Тип дивана | Диван-ліжко |
| Тип крісла | крісло-ліжко |
| Кількість посадочних місць | 2 |
| Наявність спального місця | Так |
| Тип спального місця | для щоденного сну |
| Спосіб розкладання | вперед |
| Механізм трансформації спального місця | Викочування |
| Колір | Фіолетовий |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри дивана | |
| Довжина дивану | 124 см |
| Глибина дивану | 86 см |
| Висота посадкової частини дивана | 41 см |
| Висота дивану з урахуванням спинки | 85 см |
| Розміри спального місця дивану | |
| Довжина спального місця | 175 см |
| Ширина спального місця | 100 см |
| Висота спального місця | 31 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас дивану | фанера |
| Підстава спального місця | дерев'яні ламелі |
| Підлокітник | ДСП |
| Категорія оббивної тканини | 2 категорія |
| Наповнювачі | |
| Спальне місце | пінополіуретан |
| Подушка сидіння | пінополіуретан |
| Подушка спинки | пінополіуретан |
| Комплектація | |
| Ніша для білизни | 1 шт. |
| Декоративна подушка | 1 шт. |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота від підлоги | 45 см |
| Оббивний матеріал | флок |
| Опари | пластик |