




Відправка з 10 квітня 20267 200 ₴
Компактний кутовий диван, який можна використовувати для сна. Диван добре підійде для маленьких діток, так як є невеликий бортик-перешкода. Диван Діллі має зручну розкладку, є місткий короб для білизни. Ви можете замовити диван у різних тканинах. Зверніться до нашого менеджера за додатковою інформацією.
Усі матеріали, використані під час виробництва, перевірені та сертифіковані відповідно до чинного законодавства України.
Розміри: 920 х 750 х 700 мм
Спальне місце: 1800 х 700 мм
Механізм трансформації: висувний
Наповнення: пінополіуретан


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип дивана | прямий |
| Наявність спального місця | Так |
| Тип спального місця | для щоденного сну |
| Кут дивана | лівий |
| Кількість посадочних місць | 1 |
| Спосіб розкладання | вздовж |
| Колір | Сірий |
| Візерунки і принти | Фотопринт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Категорія оббивної тканини | 2 категорія |
| Наявність ніши для білизни | Так |
| Наповнювач | Пінополіуретан |
| Вид м'яких меблів | Розкладні дивани |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 92 см |
| Глибина | 75 см |
| Висота з урахуванням спинки | 70 см |
| Висота сидіння | 45 см |
| Висота посадкової частини дивана | 45 см |
| Висота дивану з урахуванням спинки | 70 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 180 см |
| Ширина спального місця | 70 см |
| Висота спального місця | 32 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас дивану | натуральне дерево, дерев'яний брус, ДСП |
| Підстава спального місця | ДСП, дерев'яні ламелі |
| Підлокітник | ДСП |
| Наповнювачі | |
| Спальне місце | пінополіуретан |
| Габаритні розміри дивана | |
| Довжина дивана | 100 см |
| Глибина дивана | 75 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Механізм трансформації спального місця | Викатний |