


7 000 ₴
Крісло "Релакс" від виробника. Виготовлено із сертифікованих матеріалів. Наше розкладне крісло це функціональне, зручне та компактне рішення для малого простору. Таке крісло вдало впишеться в будь-який інтер'єр і стане "паличкою-виручалочкою", коли знадобиться додаткове спальне місце. Легке та зручне розкладання з яким впорається навіть дитина. Каркас виконаний із: фанери, дерев'яний брус, ламелі, ППУ. Також є ніша для білизни. У нас можна замовити крісло за вашими розмірами та в кольорі, що Вас цікавить.
Загальні габарити крісла "Релакс"
висота по задній спинці 85см, висота підлокотника 62см, ширина 94см.
Спальне місце стандарт 70х170см.
Додаткові розміри крісла із доплатою (зв'яжіться з нами для уточнення ціни)
довжина: 170см, 190см.
ширина: 70см, 80см, 90см.



































































| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вид м'яких меблів | крісло |
| Тип дивана | прямий |
| Тип крісла | крісло-ліжко |
| Кількість посадочних місць | 1 |
| Наявність спального місця | Так |
| Спосіб розкладання | вперед |
| Механізм трансформації спального місця | Викочування |
| Колір | Коричневий |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Габаритні розміри дивана | |
| Довжина дивану | 94 см |
| Глибина дивану | 75 см |
| Висота посадкової частини дивана | 43 см |
| Висота дивану з урахуванням спинки | 85 см |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 94 см |
| Глибина крісла | 75 см |
| Висота посадкової частини крісла | 43 см |
| Висота крісла з урахуванням спинки | 85 см |
| Розміри спального місця крісла | |
| Довжина спального місця крісла | 170 см |
| Ширина спального місця крісла | 70 см |
| Висота спального місця крісла | 33 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас крісла | фанера |
| Підстава спального місця | дерев'яні ламелі |
| Підлокітник | ДСП |
| Категорія оббивної тканини | 2 категорія |
| Опари | пластик |
| Наповнювачі | |
| Спальне місце | пінополіуретан |
| Подушка сидіння | пінополіуретан |
| Подушка спинки | пінополіуретан |
| Комплектація | |
| Ніша для білизни | 1 шт. |
| Декоративна подушка | 1 шт. |
| Розміри спального місця | |
| Висота від підлоги | 46 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Оббивний матеріал | флок |