




7 300 ₴
Показати оптові ціниКрісло "Релакс" від виробника. Виготовлено із сертифікованих матеріалів. Наше розкладне крісло це функціональне, зручне та компактне рішення для малого простору. Таке крісло вдало впишеться в будь-який інтер'єр і стане "паличкою-виручалочкою", коли знадобиться додаткове спальне місце. Легке та зручне розкладання з яким впорається навіть дитина. Каркас виконаний із: фанери, дерев'яний брус, ламелі, ППУ. Також є ніша для білизни. У нас можна замовити крісло за вашими розмірами та в кольорі, що Вас цікавить.
Загальні габарити крісла "Релакс"
висота по задній спинці 74см, висота підлокотника 62см, ширина 77см, довжина 106см
Спальне місце стандарт 80х190см.
Додаткові розміри крісла із доплатою (зв'яжіться з нами для уточнення ціни)
довжина: 175см, 190см.
ширина: 70см, 80см, 90см.


| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вид м'яких меблів | крісло |
| Тип крісла | крісло-ліжко |
| Наявність спального місця | Так |
| Тип спального місця | для щоденного сну |
| Спосіб розкладання | вперед |
| Механізм трансформації спального місця | Викочування |
| Обивний матеріал | Велюр, Рогожка |
| Колір | Коричневий |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 104 см |
| Глибина крісла | 85 см |
| Висота посадкової частини крісла | 40 см |
| Висота крісла з урахуванням спинки | 80 см |
| Розміри спального місця дивану | |
| Довжина спального місця | 175 см |
| Ширина спального місця | 70 см |
| Висота спального місця | 43 см |
| Розміри спального місця крісла | |
| Довжина спального місця крісла | 190 см |
| Ширина спального місця крісла | 80 см |
| Висота спального місця крісла | 31 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас крісла | фанера |
| Підстава спального місця | дерев'яний брус, дерев'яні ламелі |
| Підлокітник | ДСП |
| Основа сидіння | Дерев’яні ламели, Дерев’яний брус |
| Основні | |
| Перегляд м'який меблів | крісло-кровати |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 93 см |
| Глибина | 70 см |
| Висота з урахуванням спини | 85 см |
| Висота сидіння | 45 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Оббивний матеріал | флок, велюр, ріжка |