








Відправка з 10 квітня 20267 200 ₴
Компактний кутовий диван, який можна використовувати для сну. Диван добре підійде для маленьких діток, позаяк є невеликий бортик-перегорода. Диван Діллі має зручну розкладку, є місткий короб для білизни. Ви можете замовити диван у різних тканинах. Зверніться до нашого менеджера за додатковою інформацією.
Усі матеріали, використані під час виробництва, перевірені та сертифіковані відповідно до чинного законодавства України.
Розміри: 9200 х 750 х 700 мм
Спальне місце: 1800 х 700 мм
Механізм трансформації: висувний
Наповнення: пінополіуретан
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вид м'яких меблів | диван |
| Кількість посадочних місць | 1 |
| Наявність спального місця | Так |
| Тип спального місця | для щоденного сну |
| Спосіб розкладання | вздовж |
| Колір | Різні кольори |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри дивана | |
| Довжина дивану | 92 см |
| Глибина дивану | 75 см |
| Висота посадкової частини дивана | 45 см |
| Висота дивану з урахуванням спинки | 70 см |
| Розміри спального місця дивану | |
| Довжина спального місця | 180 см |
| Ширина спального місця | 70 см |
| Висота спального місця | 32 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас дивану | натуральне дерево, ДСП |
| Підстава спального місця | ДСП, дерев'яні ламелі |
| Наповнювачі | |
| Спальне місце | пінополіуретан |
| Комплектація | |
| Ніша для білизни | 1 шт. |
| Висувний ящик | 1 шт. |