









7 200 ₴
Дитячий розкладний диван «Мультик» — це справжня знахідка з казковим і яскравим принтом улюблених героїв для Вашої дитини. «Мультик» перенесе своїх маленьких господарів у дивовижний світ казок. Його проста та надійна система трансформації «класична тахта» допоможе Вам легко та швидко підготувати диван до подорожі в казку. Усі матеріали, використані під час виробництва дитячого дивана Мультик, перевірені та сертифіковані відповідно до чинного законодавства України.Важною перевагою над іншими моделями є те, що бічну бильцю можна поставити на різні боки. Цю модель можна замовити з різними принтами (є з огляду на малюнок на бильці дивана).Також диван можна виконати з ватим фото. Великий вибір оббивних тканин.
Габарити:
⬆️висота 85см
➡️Ширина 74см
Довжина: 127см
Спальне місце 70х180 см
































































| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вид м'яких меблів | диван |
| Тип дивана | кутовий |
| Кількість посадочних місць | 2 |
| Наявність спального місця | Так |
| Тип спального місця | для щоденного сну |
| Спосіб розкладання | вздовж |
| Механізм трансформації спального місця | Викочування |
| Обивний матеріал | Габардин, Рогожка |
| Колір | Різні кольори |
| Персонажі | Маша і Ведмідь |
| Стан | Новий |
| Стать | Для дівчаток |
| Габаритні розміри дивана | |
| Довжина дивану | 125 см |
| Глибина дивану | 75 см |
| Висота посадкової частини дивана | 45 см |
| Висота дивану з урахуванням спинки | 95 см |
| Розміри спального місця дивану | |
| Довжина спального місця | 175 см |
| Ширина спального місця | 70 см |
| Висота спального місця | 45 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас дивану | натуральне дерево, дерев'яний брус, ДСП |
| Підстава спального місця | дерев'яні ламелі |
| Підлокітник | дерев'яний брус, ДСП |
| Ніжки | пластик |
| Наповнювачі | |
| Спальне місце | синтепон, пінополіуретан |
| Комплектація | |
| Ніша для білизни | 1 шт. |
| Висувний ящик | 1 шт. |
| Підлокітники | Ні |