





7 900 ₴
Дитячий розкладний диван «Ріо» це справжня знахідка з казковим та яскравим принтом улюблених героїв для Вашої дитини. "Ріо" перенесе своїх маленьких господарів у дивовижний світ казок. Його проста та надійна система трансформації допоможе Вам легко та швидко підготувати диван до подорожі до казки. Всі матеріали, використані при виробництві дитячого дивана Ріо, перевірені та сертифіковані відповідно до чинного законодавства України. Дану модель, можна замовити з різними принтами Також диван можна виконати з вашим фото. Великий вибір оббивних тканин.
Додаткові розміри спального місця дивана під замовлення.
Ширина:100см, 110см, 120см, 130см.
Довжина: 175см, 190см.




































































| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вид м'яких меблів | диван |
| Тип дивана | прямий |
| Наявність спального місця | Так |
| Тип спального місця | для щоденного сну |
| Спосіб розкладання | вперед |
| Механізм трансформації спального місця | Викочування |
| Обивний матеріал | Велюр, Рогожка |
| Колір | Сірий |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Стан | Новий |
| Стать | Для хлопчиків |
| Габаритні розміри дивана | |
| Довжина дивану | 124 см |
| Глибина дивану | 85 см |
| Висота посадкової частини дивана | 40 см |
| Висота дивану з урахуванням спинки | 80 см |
| Розміри спального місця дивану | |
| Довжина спального місця | 190 см |
| Ширина спального місця | 100 см |
| Висота спального місця | 33 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас дивану | фанера |
| Підстава спального місця | фанера, дерев'яні ламелі |
| Підлокітник | ДСП |
| Користувацькі характеристики | |
| Оббивний матеріал | велюр, ріжка |