


7 100 ₴
Крісло "Релакс" від виробника. Виготовлено із сертифікованих матеріалів. Наше розкладне крісло це функціональне, зручне та компактне рішення для малого простору. Таке крісло вдало впишеться в будь-який інтер'єр і стане "паличкою-виручалочкою", коли знадобиться додаткове спальне місце. Легке та зручне розкладання з яким впорається навіть дитина. Каркас виконаний із: фанери, дерев'яний брус, ламелі, ППУ. Також є ніша для білизни. У нас можна замовити крісло за вашими розмірами та в кольорі, що Вас цікавить.
Загальні габарити крісла "Релакс"
висота по задній спинці 74см, висота підлокотника 62см, ширина 77см.
Спальне місце стандарт 70х190см.
Додаткові розміри крісла із доплатою (зв'яжіться з нами для уточнення ціни)
довжина: 175см, 190см.
ширина: 70см, 80см, 90см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вид м'яких меблів | крісло |
| Тип дивана | прямий |
| Тип крісла | крісло-ліжко |
| Кількість посадочних місць | 1 |
| Наявність спального місця | Так |
| Тип спального місця | для щоденного сну |
| Спосіб розкладання | вперед |
| Механізм трансформації спального місця | Викочування |
| Обивний матеріал | Велюр, Рогожка |
| Колір | Бордовий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 94 см |
| Глибина крісла | 85 см |
| Висота посадкової частини крісла | 40 см |
| Висота крісла з урахуванням спинки | 85 см |
| Розміри спального місця крісла | |
| Довжина спального місця крісла | 190 см |
| Ширина спального місця крісла | 70 см |
| Висота спального місця крісла | 31 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас крісла | фанера, дерев'яний брус |
| Підстава спального місця | фанера, дерев'яні ламелі |
| Підлокітник | дерев'яний брус, ДСП |
| Ніжки | пластик |
| Категорія оббивної тканини | 2 категорія |
| Наповнювачі | |
| Спальне місце | пінополіуретан |
| Комплектація | |
| Ніша для білизни | 1 шт. |
| Підлокітники | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| Оббивний матеріал | флок, велюр, ріжка |