
7 700 ₴
Показати оптові ціни| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вид м'яких меблів | диван |
| Тип дивана | прямий |
| Кількість посадочних місць | 2 |
| Наявність спального місця | Так |
| Тип спального місця | для щоденного сну |
| Спосіб розкладання | вперед |
| Механізм трансформації спального місця | Викочування |
| Колір | Рожевий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри дивана | |
| Довжина дивану | 124 см |
| Глибина дивану | 73 см |
| Висота посадкової частини дивана | 43 см |
| Висота дивану з урахуванням спинки | 85 см |
| Розміри спального місця дивану | |
| Довжина спального місця | 170 см |
| Ширина спального місця | 100 см |
| Висота спального місця | 34 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас дивану | натуральне дерево, фанера, ДСП |
| Підстава спального місця | фанера, дерев'яні ламелі |
| Підлокітник | дерев'яний брус, ДСП |
| Категорія оббивної тканини | 2 категорія |
| Наповнювачі | |
| Спальне місце | листовий пінополіуретан |
| Подушка сидіння | листовий пінополіуретан |
| Подушка спинки | листовий пінополіуретан |
| Комплектація | |
| Ніша для білизни | 1 шт. |
| Висувний ящик | 1 шт. |
| Підлокітники | Так |