




7 300 ₴
Крісло "Релакс" від виробника. Виготовлено із сертифікованих матеріалів. Наше розкладне крісло це функціональне, зручне та компактне рішення для малого простору. Таке крісло вдало впишеться в будь-який інтер'єр і стане "паличкою-виручалочкою", коли знадобиться додаткове спальне місце. Легке та зручне розкладання з яким впорається навіть дитина. Каркас виконаний із: фанери, дерев'яний брус, ламелі, ППУ. Також є ніша для білизни. У нас можна замовити крісло за вашими розмірами та в кольорі, що Вас цікавить.
Загальні габарити крісла "Релакс"
висота по задній спинці 85см,
висота підлокотника 62см,
глибина 73см,
довжина 94см
Спальне місце стандарт 70х170см.
Додаткові розміри крісла із доплатою (зв'яжіться з нами для уточнення ціни)
довжина: 170см, 190см.
ширина: 70см, 80см, 90см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вид м'яких меблів | крісло |
| Тип крісла | крісло-ліжко |
| Кількість посадочних місць | 1 |
| Наявність спального місця | Так |
| Тип спального місця | для щоденного сну |
| Спосіб розкладання | вперед |
| Механізм трансформації спального місця | Викочування |
| Обивний матеріал | Рогожка |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри дивана | |
| Довжина дивану | 94 см |
| Глибина дивану | 80 см |
| Висота посадкової частини дивана | 43 см |
| Висота дивану з урахуванням спинки | 75 см |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 94 см |
| Глибина крісла | 75 см |
| Висота посадкової частини крісла | 43 см |
| Висота крісла з урахуванням спинки | 85 см |
| Розміри спального місця дивану | |
| Довжина спального місця | 175 см |
| Ширина спального місця | 70 см |
| Висота спального місця | 33 см |
| Розміри спального місця крісла | |
| Довжина спального місця крісла | 170 см |
| Ширина спального місця крісла | 70 см |
| Висота спального місця крісла | 33 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас крісла | фанера |
| Підстава спального місця | дерев'яні ламелі |
| Підлокітник | дерев'яний брус, ДСП |
| Ніжки | пластик, метал |
| Категорія оббивної тканини | 3 категорія |
| Наповнювачі | |
| Спальне місце | листовий пінополіуретан |
| Основні | |
| Перегляд м'який меблів | крісло-кровати |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 94 см |
| Глибина | 77 см |
| Висота з урахуванням спини | 85 см |
| Висота сидіння | 41 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Напівжирне місце | Дерев’яні ламели, Пепелиуретан |
| Оббивний матеріал | ріжка |