




7 500 ₴
Спальне місце 190 на 80см
Крісло "Макс + подушка" від виробника. Виготовлено із сертифікованих матеріалів. Наше розкладне крісло це функціональне, зручне та компактне рішення для малого простору. Таке крісло вдало впишеться в будь-який інтер'єр і стане "паличкою-виручалочкою", коли знадобиться додаткове спальне місце. Легке та зручне розкладання з яким впорається навіть дитина. Каркас виконаний із: фанери, дерев'яний брус, ламелі, ППУ. Також є ніша для білизни. У нас можна замовити крісло за вашими розмірами та в кольорі, що Вас цікавить.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вид м'яких меблів | крісло-ліжко |
| Тип спального місця | для щоденного сну |
| Механізм трансформації спального місця | Викочування |
| Колір | Сірий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Категорія оббивної тканини | 1 категорія |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 104 см |
| Глибина | 83 см |
| Висота з урахуванням спинки | 85 см |
| Висота сидіння | 42 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 190 см |
| Ширина спального місця | 80 см |
| Висота спального місця | 33 см |
| Комплектація | |
| Ніша для білизни | 1 шт. |
| Підлокітники | Так |
| Декоративна подушка | 1 шт. |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас крісла | ДСП, фанера, дерев'яний брус |
| Основа сидіння | фанера, ДВП |
| Підстава спального місця | фанера, дерев'яні ламелі |
| Ніжки | пластик |
| Наповнювачі | |
| Подушка сидіння | листовий пінополіуретан |
| Спальне місце | листовий пінополіуретан |