

6 900 ₴
Крісло "Релакс" від виробника. Виготовлено із сертифікованих матеріалів. Наше розкладне крісло це функціональне, зручне та компактне рішення для малого простору. Таке крісло вдало впишеться в будь-який інтер'єр і стане "паличкою-виручалочкою", коли знадобиться додаткове спальне місце. Легке та зручне розкладання з яким впорається навіть дитина. Каркас виконаний із: фанери, дерев'яний брус, ламелі, ППУ. Також є ніша для білизни. У нас можна замовити крісло за вашими розмірами та в кольорі, що Вас цікавить.
Загальні габарити крісла "Релакс"
⬆️ висота 85см
➡️Глибина 73см
↔️Довжина 94см
Спальне місце стандарт 70х170см.
Додаткові розміри крісла із доплатою (зв'яжіться з нами для уточнення ціни)
довжина: 170см, 190см.
ширина: 70см, 80см, 90см.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вид м'яких меблів | крісло-ліжко |
| Тип спального місця | для щоденного сну |
| Механізм трансформації спального місця | Викочування |
| Обивний матеріал | Рогожка |
| Колір | Капучино |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Категорія оббивної тканини | 1 категорія |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 94 см |
| Глибина | 73 см |
| Висота з урахуванням спинки | 85 см |
| Висота сидіння | 42 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 170 см |
| Ширина спального місця | 70 см |
| Висота спального місця | 33 см |
| Комплектація | |
| Ніша для білизни | 1 шт. |
| Підлокітники | Так |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас крісла | ДСП, фанера, дерев'яний брус |
| Підстава спального місця | дерев'яні ламелі |
| Наповнювачі | |
| Подушка сидіння | листовий пінополіуретан |
| Спальне місце | листовий пінополіуретан |