

7 300 ₴
Крісло ліжко. Спальне місце 80 на 190
Крісло "Макс" від виробника. Виготовлено із сертифікованих матеріалів. Наше розкладне крісло це функціональне, зручне та компактне рішення для малого простору. Таке крісло вдало впишеться в будь-який інтер'єр і стане "паличкою-виручалочкою", коли знадобиться додаткове спальне місце. Легке та зручне розкладання з яким впорається навіть дитина. Каркас виконаний із: фанери, дерев'яний брус, ламелі, ППУ. Також є ніша для білизни. У нас можна замовити крісло за вашими розмірами та в кольорі, що Вас цікавить.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вид м'яких меблів | крісло-ліжко |
| Тип спального місця | для щоденного сну |
| Механізм трансформації спального місця | Викочування |
| Колір | Бежевий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Категорія оббивної тканини | 1 категорія |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 94 см |
| Глибина | 85 см |
| Висота з урахуванням спинки | 84 см |
| Висота сидіння | 42 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 190 см |
| Ширина спального місця | 80 см |
| Висота спального місця | 33 см |
| Комплектація | |
| Ніша для білизни | 1 шт. |
| Підлокітники | Так |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас крісла | ДСП, фанера, дерев'яний брус |
| Підстава спального місця | фанера, дерев'яні ламелі |
| Наповнювачі | |
| Подушка сидіння | листовий пінополіуретан |
| Спальне місце | листовий пінополіуретан |