


Відправка з 10 квітня 2026від 9 200 ₴
Розміри: 1500 х 1000 мм
Спальне місце: 1200 х 1950 мм
Механізм трансформації: викочування
Наповнення: пінополіуретан


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип дивана | Диван-трансформер |
| Наявність спального місця | Так |
| Тип спального місця | для щоденного сну |
| Спосіб розкладання | вперед |
| Колір | Бірюзовий |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Вид м'яких меблів | Розкладні дивани |
| Габаритні розміри | |
| Висота посадкової частини дивана | 50 см |
| Висота дивану з урахуванням спинки | 75 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 195 см |
| Ширина спального місця | 120 см |
| Висота від підлоги | 47 см |
| Висота спального місця | 35 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас дивану | дерев'яний брус |
| Підстава спального місця | дерев'яні ламелі |
| Підлокітник | ДСП |
| Наповнювачі | |
| Спальне місце | термоповсть, пінополіуретан |
| Подушка сидіння | пінополіуретан |
| Подушка спинки | холофайбер |
| Комплектація | |
| Ніша для білизни | 1 шт. |
| Підлокітники | Так |
| Декоративна подушка | 2 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Механізм трансформації спального місця | Викатний |
| Довжина дивана | 150 см |
| Глибина дивана | 100 см |