


Відправка з 10 квітня 20267 200 ₴
Компактний кутовий диван, який можна використовувати для сна. Диван добре підійде для маленьких діток, так як є невеликий бортик-перешкода. Диван Діллі має зручну розкладку, є місткий короб для білизни. Ви можете замовити диван у різних тканинах. Зверніться до нашого менеджера за додатковою інформацією.
Усі матеріали, використані під час виробництва, перевірені та сертифіковані відповідно до чинного законодавства України.
Розміри: 920 х 750 х 700 мм
Спальне місце: 1800 х 700 мм
Механізм трансформації: висувний
Наповнення: пінополіуретан

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вид м'яких меблів | диван |
| Тип дивана | кутовий |
| Кут дивана | правий |
| Кількість посадочних місць | 1 |
| Наявність спального місця | Так |
| Тип спального місця | для щоденного сну |
| Спосіб розкладання | вздовж |
| Механізм трансформації спального місця | Викочування |
| Обивний матеріал | Велюр |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Ортопедичні властивості | Ні |
| Анатомічні властивості | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Габаритні розміри дивана | |
| Довжина дивану | 92 см |
| Глибина дивану | 75 см |
| Висота посадкової частини дивана | 45 см |
| Висота дивану з урахуванням спинки | 70 см |
| Розміри спального місця дивану | |
| Довжина спального місця | 180 см |
| Ширина спального місця | 70 см |
| Висота спального місця | 32 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас дивану | натуральне дерево, ДСП |
| Підстава спального місця | ДСП, натуральне дерево |
| Наповнювачі | |
| Спальне місце | пінополіуретан |