




Відправка з 10 квітня 20267 100 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вид м'яких меблів | крісло |
| Тип дивана | Диван-ліжко |
| Тип крісла | крісло-ліжко |
| Кількість посадочних місць | 1 |
| Наявність спального місця | Так |
| Тип спального місця | для щоденного сну |
| Спосіб розкладання | вперед |
| Механізм трансформації спального місця | Викочування |
| Обивний матеріал | Велюр |
| Колір | Коричневий |
| Візерунки і принти | Квітковий принт і рослинні візерунки |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 93 см |
| Глибина крісла | 70 см |
| Висота посадкової частини крісла | 43 см |
| Висота крісла з урахуванням спинки | 85 см |
| Розміри спального місця дивану | |
| Довжина спального місця | 180 см |
| Ширина спального місця | 70 см |
| Висота спального місця | 35 см |
| Розміри спального місця крісла | |
| Довжина спального місця крісла | 175 см |
| Ширина спального місця крісла | 70 см |
| Висота спального місця крісла | 35 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас дивану | дерев'яний брус, ДСП |
| Каркас крісла | дерев'яний брус |
| Підлокітник | ДСП |
| Ніжки | пластик |
| Наповнювачі | |
| Спальне місце | пінополіуретан |
| Подушка сидіння | пінополіуретан |
| Подушка спинки | пінополіуретан |
| Комплектація | |
| Ніша для білизни | 1 шт. |
| Висувний ящик | 1 шт. |
| Підлокітники | Так |