









7 500 ₴
Диван Бруклін це удонний малогабаритний диван з легкою розкладкою і містким коробом для білизни. Каркас дивана виконаний з багатошарової фанери. Легким рухом диван перетворюється на затишне ліжко.
Довжина - 127см;
Глубина - 84см;
Висота - 85см.
Спальне місце 180х100см.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип дивана | Диван-трансформер |
| Наявність спального місця | Так |
| Тип спального місця | для щоденного сну |
| Кількість посадочних місць | 2 |
| Спосіб розкладання | вперед |
| Колір | Синій |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Вид м'яких меблів | Розкладні дивани |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 180 см |
| Ширина спального місця | 100 см |
| Висота від підлоги | 42 см |
| Висота спального місця | 32 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас дивану | фанера |
| Підлокітник | ДСП |
| Наповнювачі | |
| Спальне місце | пінополіуретан |
| Подушка сидіння | пінополіуретан |
| Користувальницькі характеристики | |
| Механізм трансформації спального місця | Викатний |