


Відправка з 08 квітня 2026від 2 300 ₴
Показати оптові ціниМалогабаритний та зручний пуф Бант. унікальний дизайн робить цю модель родзинкою вашого інтер'єру. надійний і міцний каркас забезпечить довгий час його служби.
Пуф "Бант"
Габарити:
Висота- 50см;
Діаметр- 36см.


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вид м'яких меблів | банкетка |
| Кількість посадочних місць | 1 |
| Наявність спального місця | Ні |
| Тип опор | Ніжки |
| Матеріал каркасу | ДСП |
| Колір | Коричневий |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 35 мм |
| Глибина | 35 мм |
| Висота | 50 мм |
| Вага | 4 кг |