

Відправка з 10 квітня 20267 200 ₴
Дитячий розкладний диван «Мультик» це справжня знахідка з казковим та яскравим принтом улюблених героїв для Вашої дитини. Його проста та надійна система трансформації «класична тахта» допоможе Вам легко та швидко підготувати диван до подорожі до казки. Всі матеріали, використані при виробництві дитячого дивана Мультик, перевірені та сертифіковані відповідно до чинного законодавства України. Дану модель, можна замовити з різними принтами (мається на увазі малюнок на бильці дивана). Також диван можна виконати з вашим фото. Великий вибір оббивних тканин.
Габарити:
⬆️висота 85см
➡️Глибина 74см
↔️Довжина 127см
Спальне місце 70х180 см


































































| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вид м'яких меблів | диван |
| Тип дивана | кутовий |
| Кут дивана | взаємозамінний |
| Наявність спального місця | Так |
| Тип спального місця | для щоденного сну |
| Спосіб розкладання | вздовж |
| Механізм трансформації спального місця | Викочування |
| Колір | Синій |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Персонажі | Madagascar |
| Стан | Новий |
| Стать | Для хлопчиків |
| Габаритні розміри дивана | |
| Довжина дивану | 125 см |
| Глибина дивану | 74 см |
| Висота посадкової частини дивана | 45 см |
| Висота дивану з урахуванням спинки | 85 см |
| Розміри спального місця дивану | |
| Довжина спального місця | 180 см |
| Ширина спального місця | 70 см |
| Висота спального місця | 45 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас дивану | натуральне дерево, фанера, дерев'яний брус, ДСП |
| Підстава спального місця | дерев'яні ламелі |
| Наповнювачі | |
| Спальне місце | пінополіуретан |
| Комплектація | |
| Ніша для білизни | 1 шт. |