


7 000 ₴
Дитяче розкладне крісло "Релакс" це справжня знахідка з казковим і яскравим принтом улюблених героїв для вашої дитини. "Релакс" перенесе своїх маленьких господарів у дивовижний світ казок. Його проста і надійна система трансформації допоможе вам легко і швидко підготувати спальне місце до подорожі в казку, до сну. Всі матеріали, використані під час виробництва дитячого крісла "Релакс" перевірені і сертифіковані відповідно до діючого закону України. Цю модель можна замовити з різними принтами. Також крісло можна виконати з вашим фото. Дуже великий вибір тканин, що обивають. Також є ніша для білизни.
Габарити:
⬆️висота 85см
◯ Глудіна 75см
✔Шірина 94см
Напівжирне місце 70х170 см
































































| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вид м'яких меблів | крісло |
| Тип дивана | прямий |
| Тип крісла | крісло-ліжко |
| Тип спального місця | для щоденного сну |
| Спосіб розкладання | вперед |
| Механізм трансформації спального місця | Викочування |
| Обивний матеріал | Рогожка |
| Колір | Червоний |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 94 см |
| Глибина крісла | 70 см |
| Висота посадкової частини крісла | 43 см |
| Висота крісла з урахуванням спинки | 85 см |
| Розміри спального місця дивану | |
| Довжина спального місця | 180 см |
| Ширина спального місця | 70 см |
| Висота спального місця | 38 см |
| Розміри спального місця крісла | |
| Довжина спального місця крісла | 170 см |
| Ширина спального місця крісла | 70 см |
| Висота спального місця крісла | 33 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас крісла | фанера |
| Підстава спального місця | дерев'яні ламелі |
| Підлокітник | ДСП |
| Ніжки | пластик |
| Наповнювачі | |
| Спальне місце | пінополіуретан |
| Подушка сидіння | пінополіуретан |
| Подушка спинки | пінополіуретан |
| Користувацькі характеристики | |
| Оббивний матеріал | ріжка |