








Відправка з 10 квітня 20267 700 ₴
Диван Бруклін єто удонний малогабаритний диван із легкою розкладкою і містким коробом для білизни.Каркас дивана виготовлений із багатошарової фанери.Легким рухом диван перетворюється на затишне ліжко. Розміри спального місця 100×190 см.


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип дивана | прямий |
| Наявність спального місця | Так |
| Тип спального місця | гостьовий варіант |
| Спосіб розкладання | вперед |
| Колір | Сірий |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Ні |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Категорія оббивної тканини | 2 категорія |
| Вид м'яких меблів | Розкладні дивани |
| Габаритні розміри | |
| Висота посадкової частини дивана | 46 см |
| Висота дивану з урахуванням спинки | 85 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 180 см |
| Ширина спального місця | 100 см |
| Висота від підлоги | 46 см |
| Висота спального місця | 38 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас дивану | фанера |
| Підстава спального місця | дерев'яні ламелі |
| Підлокітник | ДСП |
| Опори | пластик |
| Наповнювачі | |
| Спальне місце | пінополіуретан |
| Подушка сидіння | пінополіуретан |
| Комплектація | |
| Ніша для білизни | 1 шт. |
| Декоративна подушка | 1 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Механізм трансформації спального місця | Викатний |
| Довжина дивана | 127 см |
| Глибина дивана | 86 см |