




Відправка з 10 квітня 20269 200 ₴
Диван для сну. Габарити 1500 на 930. Спальне місце 120 на 2000. Наповнення пінополіуретан букова ламель. Є злиденна для білизни.


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип дивана | прямий |
| Наявність спального місця | Так |
| Тип спального місця | для щоденного сну |
| Спосіб розкладання | вперед |
| Колір | Чорний |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Стан | Новий |
| Категорія оббивної тканини | 3 категорія |
| Вид м'яких меблів | Розкладні дивани |
| Габаритні розміри | |
| Висота посадкової частини дивана | 50 см |
| Висота дивану з урахуванням спинки | 85 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 190 см |
| Ширина спального місця | 120 см |
| Висота від підлоги | 50 см |
| Висота спального місця | 38 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас дивану | фанера, ДСП |
| Підстава спального місця | дерев'яний брус |
| Підлокітник | ДСП |
| Наповнювачі | |
| Спальне місце | пінополіуретан |
| Подушка сидіння | термоповсть, пінополіуретан |
| Подушка спинки | холофайбер |
| Комплектація | |
| Ніша для білизни | 1 шт. |
| Декоративна подушка | 2 шт. |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Знімні подушки | спинки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Механізм трансформації спального місця | Викатний |
| Довжина дивана | 150 см |
| Глибина дивана | 95 см |