




Відправка з 10 квітня 20267 400 ₴


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вид м'яких меблів | крісло-ліжко |
| Тип спального місця | для щоденного сну |
| Механізм трансформації спального місця | Алеко |
| Колір | Різні кольори |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 95 см |
| Глибина | 94 см |
| Висота з урахуванням спинки | 88 см |
| Висота сидіння | 45 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 190 см |
| Ширина спального місця | 70 см |
| Висота спального місця | 38 см |
| Комплектація | |
| Ніша для білизни | 1 шт. |
| Підлокітник | 2 (шт) |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас крісла | ДСП |
| Підстава спального місця | дерев'яні ламелі |
| Наповнювачі | |
| Подушка сидіння | пінополіуретан |
| Спальне місце | дерев'яні ламелі, пінополіуретан |