


Відправка з 10 квітня 20267 400 ₴
Крісло ліжко «Алеко» від виробника. Виготовлене із сертифікованих матеріалів. Наше розкладне крісло це функціональне, зручне та компактне рішення для малого простору. Таке крісло вдало впишеться в будь-який інтер'єр і стане «паличкою-виручалочкою», коли знадобиться додаткове спальне місце. Зручна, легка викотна розкладка навіть для дитини. Каркас виконаний з: фанери, дерев'яний брус, ламелі, ППУ. Також є ніша для білизни. У нас можна замовити крісло за вашими розмірами і в кольорі, який Вас цікавить.
Спальне місце 70 на 190. Габарити 93 на 96

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Механізм трансформації спального місця | Алеко |
| Вид м'яких меблів | крісло-ліжко |
| Тип спального місця | для щоденного сну |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас крісла | фанера |
| Підстава спального місця | дерев'яні ламелі |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 96 см |
| Глибина | 93 см |
| Висота з урахуванням спинки | 85 см |
| Висота сидіння | 45 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 190 см |
| Ширина спального місця | 70 см |
| Висота спального місця | 35 см |