



Відправка з 10 квітня 2026від 7 200 ₴
Мак Дак — дитячий диван з регульованою довжиною спального місця, що особливо актуально, коли дитина росте і не можна розкладати повністю диван і економить місце в кімнаті.
Характеристики:
Розмір:
Спальне місце: 1900 х 700 мм
Матеріал оббивки: тканина Apparel
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вид м'яких меблів | диван |
| Тип дивана | кутовий |
| Кут дивана | правий |
| Кількість посадочних місць | 2 |
| Наявність спального місця | Так |
| Тип спального місця | для щоденного сну |
| Спосіб розкладання | вздовж |
| Механізм трансформації спального місця | Викочування |
| Обивний матеріал | Рогожка |
| Колір | Сірий |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри дивана | |
| Довжина дивану | 100 см |
| Глибина дивану | 73 см |
| Висота посадкової частини дивана | 45 см |
| Висота дивану з урахуванням спинки | 75 см |
| Розміри спального місця дивану | |
| Довжина спального місця | 190 см |
| Ширина спального місця | 70 см |
| Висота спального місця | 45 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас дивану | фанера, дерев'яний брус |
| Підстава спального місця | дерев'яні ламелі |
| Наповнювачі | |
| Спальне місце | пінополіуретан |
| Подушка сидіння | пінополіуретан |
| Комплектація | |
| Ніша для білизни | 1 шт. |