





7 700 ₴
Дитячий розкладний диван «Ріо» — це справжня знахідка з казковим і яскравим принтом улюблених героїв для Вашої дитини. «Ріо» перенесе своїх маленьких господарів у дивовижний світ казок. Його проста та надійна система трансформації допоможе Вам легко та швидко підготувати диван до подорожі в казку. Усі матеріали, використані під час виробництва дитячого дивана Ріо, перевірені та сертифіковані відповідно до чинного законодавства України.Цю модель можна замовити з різним принтом. Також диван можна зробити з вашим фото. Великий вибір оббивних тканин. Невеликий диван із нішею для білизни. Зручне розв'язання проблеми, коли бракує місця. Габарити спального місця 100 на 180.Каркас фанера плюс букова ламель. Наповнення матраців ППУ.
































































| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вид м'яких меблів | диван |
| Тип дивана | прямий |
| Кількість посадочних місць | 2 |
| Наявність спального місця | Так |
| Тип спального місця | для щоденного сну |
| Спосіб розкладання | вперед |
| Механізм трансформації спального місця | Викочування |
| Колір | Сірий |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Стать | Для хлопчиків |
| Габаритні розміри дивана | |
| Довжина дивану | 124 см |
| Глибина дивану | 75 см |
| Висота посадкової частини дивана | 40 см |
| Висота дивану з урахуванням спинки | 85 см |
| Розміри спального місця дивану | |
| Довжина спального місця | 175 см |
| Ширина спального місця | 100 см |
| Висота спального місця | 31 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас дивану | фанера |
| Підстава спального місця | дерев'яні ламелі |
| Підлокітник | ДСП |
| Наповнювачі | |
| Спальне місце | пінополіуретан |
| Користувацькі характеристики | |
| Оббивний матеріал | флок |