




7 100 ₴
Спальне місце 80 см на 175 см
Крісло "Макс" від виробника. Виготовлено із сертифікованих матеріалів. Наше розкладне крісло це функціональне, зручне та компактне рішення для малого простору. Таке крісло вдало впишеться в будь-який інтер'єр і стане "паличкою-виручалочкою", коли знадобиться додаткове спальне місце. Легке та зручне розкладання з яким впорається навіть дитина. Каркас виконаний із: фанери, дерев'яний брус, ламелі, ППУ. Також є ніша для білизни. У нас можна замовити крісло за вашими розмірами та в кольорі, що Вас цікавить.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вид м'яких меблів | крісло |
| Тип дивана | прямий |
| Тип крісла | крісло-ліжко |
| Тип спального місця | для щоденного сну |
| Спосіб розкладання | вперед |
| Обивний матеріал | Велюр, Рогожка |
| Колір | Синій |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 80 см |
| Глибина крісла | 65 см |
| Висота посадкової частини крісла | 40 см |
| Висота крісла з урахуванням спинки | 90 см |
| Розміри спального місця крісла | |
| Довжина спального місця крісла | 172 см |
| Ширина спального місця крісла | 80 см |
| Висота спального місця крісла | 31 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас крісла | фанера, дерев'яний брус |
| Підстава спального місця | фанера, дерев'яні ламелі |
| Підлокітник | ДСП |
| Ніжки | пластик |
| Категорія оббивної тканини | 2 категорія |
| Комплектація | |
| Ніша для білизни | 1 шт. |
| Користувацькі характеристики | |
| Оббивний матеріал | флок, велюр, ріжка |