






1 600 ₴
М'який пуф із нішею. Можливі інші кольори та розміри.
Розмір:
Довжина — 60 см;
Глубина - 40см;
Висота — 40 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вид м'яких меблів | пуф |
| Обивний матеріал | Велюр |
| Колір | Коричневий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 600 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Висота | 400 мм |
| Вага | 10 кг |