



7 700 ₴
Дитячий розкладний диван «Ріо» — це справжня знахідка з казковим і яскравим принтом улюблених героїв для Вашої дитини. «Ріо» перенесе своїх маленьких господарів у дивовижний світ казок. Його проста та надійна система трансформації допоможе Вам легко та швидко підготувати диван до подорожі в казку. Усі матеріали, використані під час виробництва дитячого дивана Ріо, перевірені та сертифіковані відповідно до чинного законодавства України.Цю модель можна замовити з різними принтами. Також диван можна зробити з вашим фото. Великий вибір оббивних тканин. Невеликий диван із нішею для білизни. Зручне розв'язання проблеми, коли бракує місця. Габарити спального місця 100 см на 175 см.Каркас фанера плюс букова ламель. Наповнення матраців ППУ.































































| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вид м'яких меблів | диван |
| Тип дивана | прямий |
| Кількість посадочних місць | 2 |
| Наявність спального місця | Так |
| Тип спального місця | для щоденного сну |
| Спосіб розкладання | вперед |
| Механізм трансформації спального місця | Викочування |
| Обивний матеріал | Велюр, Рогожка, Вельвет |
| Колір | Бірюзовий |
| Персонажі | Феї |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Габаритні розміри дивана | |
| Довжина дивану | 124 см |
| Глибина дивану | 75 см |
| Висота посадкової частини дивана | 40 см |
| Висота дивану з урахуванням спинки | 84 см |
| Розміри спального місця дивану | |
| Довжина спального місця | 175 см |
| Ширина спального місця | 100 см |
| Висота спального місця | 31 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас дивану | фанера |
| Підстава спального місця | фанера, дерев'яні ламелі |
| Підлокітник | ДСП |
| Ніжки | пластик |
| Користувацькі характеристики | |
| Оббивний матеріал | велюр, вельвет, ріжка |