
Відправка з 10 квітня 20267 600 ₴
Спальне місце 80 на 190. Загальний габарит 105 на 100 см.
Компактний диван для відпочинку та сну. Спальне місце виготовлене із сплатного ППУ, карказ дерев'яний брус та ДСП, є ніша для білизни. Колекція кольорів допоможе вам підібрати диван для вашого інтер'єру.































































| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вид м'яких меблів | диван |
| Тип дивана | прямий |
| Тип крісла | крісло-ліжко |
| Кількість посадочних місць | 1 |
| Наявність спального місця | Так |
| Тип спального місця | для щоденного сну |
| Спосіб розкладання | вперед |
| Механізм трансформації спального місця | Викочування |
| Обивний матеріал | Рогожка |
| Колір | Синій |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Стать | Для дівчаток |
| Габаритні розміри дивана | |
| Довжина дивану | 105 см |
| Глибина дивану | 100 см |
| Висота посадкової частини дивана | 45 см |
| Висота дивану з урахуванням спинки | 80 см |
| Розміри спального місця дивану | |
| Довжина спального місця | 190 см |
| Ширина спального місця | 80 см |
| Висота спального місця | 38 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас дивану | натуральне дерево, дерев'яний брус, ДСП |
| Категорія оббивної тканини | 2 категорія |
| Наповнювачі | |
| Спальне місце | листовий пінополіуретан |
| Комплектація | |
| Ніша для білизни | 1 шт. |
| Висувний ящик | 1 шт. |
| Декоративна подушка | 1 шт. |
| Користувацькі характеристики | |
| Оббивний матеріал | ріжка |