

Відправка з 08 квітня 20267 700 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вид м'яких меблів | диван |
| Тип дивана | прямий |
| Кількість посадочних місць | 2 |
| Наявність спального місця | Так |
| Тип спального місця | для щоденного сну |
| Спосіб розкладання | вперед |
| Механізм трансформації спального місця | Викочування |
| Обивний матеріал | Велюр |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Персонажі | Хоробра серцем |
| Стан | Новий |
| Стать | Для дівчаток |
| Габаритні розміри дивана | |
| Довжина дивану | 114 см |
| Глибина дивану | 73 см |
| Висота посадкової частини дивана | 43 см |
| Висота дивану з урахуванням спинки | 85 см |
| Розміри спального місця дивану | |
| Довжина спального місця | 170 см |
| Ширина спального місця | 90 см |
| Висота спального місця | 33 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас дивану | натуральне дерево, фанера, ДСП |
| Підстава спального місця | фанера, дерев'яні ламелі |
| Підлокітник | дерев'яний брус, ДСП |
| Категорія оббивної тканини | 2 категорія |
| Наповнювачі | |
| Спальне місце | листовий пінополіуретан |
| Комплектація | |
| Ніша для білизни | 1 шт. |
| Підлокітники | Так |
| Основні | |
| Кількість спальних місць | 1 |
| Наповнювач | Пенополиуретан |
| Можливість трансформації дивана в ліжко | Да |
| Наявність шухляди | Да |
| Наявність ніші для білизни | Да |
| Вікова група | Для дітей |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 75 см |
| Довжина: | 114 мм |
| Висота з урахуванням спини | 85 см |
| Висота сидіння | 41 см |