


1 600 ₴
Пуф - це чудовий варіант для доповнення інтер'єру будь-якої кімнати. Міцний каркас пуфика із ДСП дозволить чудово на ньому сидіти або просто підставляти під ніжки. Також у ньому є ніша, де зручно зберігати речі.
Розмір пуфика:
Висота 40см;
Довжина 60см;
Ширина 40см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Вид м'яких меблів | пуф |
| Кількість посадочних місць | 1 |
| Матеріал каркасу | ДСП |
| Обивний матеріал | Велюр |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Форма | Прямокутна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 60 мм |
| Глибина | 40 мм |
| Висота | 40 мм |
| Вага | 11 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Оббивний матеріал | велюр |