

7 900 ₴
Спальне місце 80 на 190. Загальний габарит 105 на 100 см.
Компактний диван для відпочинку та сну. Спальне місце виготовлене із сплатного ППУ, карказ дерев'яний брус та ДСП, є ніша для білизни. Колекція кольорів допоможе вам підібрати диван для вашого інтер'єру.


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип дивана | прямий |
| Наявність спального місця | Так |
| Тип спального місця | для щоденного сну |
| Кількість посадочних місць | 1 |
| Спосіб розкладання | вперед |
| Обивний матеріал | Рогожка |
| Колір | Блакитний |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Ортопедичні властивості | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Категорія оббивної тканини | 2 категорія |
| Кількість спальних місць | 1 |
| Вид м'яких меблів | Розкладні дивани |
| Наявність ніши для білизни | Так |
| Наявність висувного ящика | Так |
| Наповнювач | Пінополіуретан |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 90 см |
| Глибина | 95 см |
| Висота з урахуванням спинки | 80 см |
| Висота сидіння | 45 см |
| Висота посадкової частини дивана | 45 см |
| Вага | 40 кг |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 180 см |
| Ширина спального місця | 70 см |
| Висота спального місця | 35 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас дивану | натуральне дерево, дерев'яний брус, ДСП |
| Підстава спального місця | ДСП |
| Наповнювачі | |
| Спальне місце | листовий пінополіуретан |
| Подушка сидіння | листовий пінополіуретан |
| Подушка спинки | холофайбер |
| Комплектація | |
| Ніша для білизни | 1 шт. |
| Декоративна подушка | 1 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Механізм трансформації спального місця | Викатний |