
Відправка з 10 квітня 20267 700 ₴
Дитячий розкладний диван «Ріо» це справжня знахідка із казковим та яскравим принтом улюблених героїв для Вашої дитини. "Ріо" перенесе своїх маленьких господарів у дивовижний світ казок. Його проста та надійна система трансформації допоможе Вам легко та швидко підготувати диван до подорожі до казки. Всі матеріали, використані при виробництві дитячого дивана Ріо, перевірені та сертифіковані відповідно до чинного законодавства України. Дану модель можна замовити з різними принтами. Також диван можна виконати з вашим фото. Великий вибір оббивних тканин. Невеликий диван із нішою для білизни. Зручне вирішення проблеми, коли не вистачить місця. Габарити спального місця 100х170см. Каркас фанера плюс букова ламель. Наповнення матраців пінополіуретан.
Додаткові розміри спального місця дивана під замовлення.
Ширина:100см, 110см, 120см.
Довжина: 170см, 190см.

































































| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вид м'яких меблів | диван |
| Тип дивана | прямий |
| Кількість посадочних місць | 2 |
| Наявність спального місця | Так |
| Тип спального місця | для щоденного сну |
| Спосіб розкладання | вперед |
| Механізм трансформації спального місця | Викочування |
| Обивний матеріал | Велюр, Рогожка |
| Колір | Різні кольори |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри дивана | |
| Довжина дивану | 124 см |
| Глибина дивану | 73 см |
| Висота посадкової частини дивана | 43 см |
| Висота дивану з урахуванням спинки | 85 см |
| Розміри спального місця дивану | |
| Довжина спального місця | 170 см |
| Ширина спального місця | 100 см |
| Висота спального місця | 33 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас дивану | фанера, дерев'яний брус, ДСП |
| Підстава спального місця | фанера, дерев'яні ламелі |
| Підлокітник | дерев'яний брус, ДСП |
| Категорія оббивної тканини | 2 категорія |
| Наповнювачі | |
| Спальне місце | пінополіуретан |
| Комплектація | |
| Ніша для білизни | 1 шт. |
| Підлокітники | Так |
| Основні | |
| Кількість спальних місць | 1 |
| Наповнювач | Пенополиуретан |
| Можливість трансформації дивана в ліжко | Да |
| Наявність шухляди | Да |
| Наявність ніші для білизни | Да |
| Тип меблів | Диван |
| Візерунки та принти | Фотопринт |
| Вікова група | Для дітей |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 73 см |
| Вага | 45 г |
| Довжина: | 124 мм |
| Висота з урахуванням спини | 85 см |
| Висота сидіння | 42 см |
| Розміри спального місця | |
| Висота від підлоги | 33 см |