

6 900 ₴
Компактний кутовий диван, який можна використовувати для сну. Диван добре підійде для маленьких діток, позаяк є невеликий бортик-перегорода. Диван Діллі має зручну розкладку, є місткий короб для білизни. Ви можете замовити диван у різних тканинах. Зверніться до нашого менеджера за додатковою інформацією.
Усі матеріали, використані під час виробництва, перевірені та сертифіковані відповідно до чинного законодавства України.
Розміри: 9200 х 750 х 700 мм
Спальне місце: 1800 х 700 мм
Механізм трансформації: висувний
Наповнення: пінополіуретан
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Колір | Різні кольори |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Кількість спальних місць | 1 |
| Наповнювач | Пенополиуретан |
| Можливість трансформації дивана в ліжко | Да |
| Наявність шухляди | Да |
| Наявність ніші для білизни | Да |
| Категорія обивної тканини | 2 категорії |
| Тип дивана | кутовий |
| Перегляд м'який меблів | розкладні дивани |
| Тип спального місця | для щоденного сну |
| Спосіб розкладання дивана | вдоль |
| Кут дивана | права |
| Кількість посадочних місць | 1 |
| Вишукане місце | Да |
| Механізм трансформації спального місця | Викатний |
| Габаритні розміри у розкладеному вигляді | |
| Довжина | 93 мм |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 75 см |
| Висота з урахуванням спини | 75 см |
| Висота сидіння | 45 см |
| Розміри спального місця | |
| Висота спального місця | 32 см |
| Довжина спального місця | 180 см |
| Ширина спального місця | 70 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас дивана | Дерев’яний брус, ДСП |
| Наповнювачі | |
| Напівжирне місце | Пепелиуретан |
| Подушка сидіння | листовий пінополіуретан |
| Комплектація | |
| Ніша для білизни | 1 Штука. |