



Відправка з 10 квітня 20267 200 ₴
Дитячий розкладний диван "Мультик" - це справжня знахідка з казковим і яскравим принтом улюблених героїв для Вашої дитини. "Мультик" перенесе своїх маленьких господарів у дивовижний світ казок. Його проста і надійна система трансформації "класична тахта" допоможе Вам легко і швидко підготувати диван до подорожі в казку.
Усі матеріали, використані під час виробництва дитячого дивана Мультик, перевірені та сертифіковані відповідно до чинного законодавства України. Важливою перевагою над іншими моделями є те, що бічну бильцю можна поставити на різні боки.
Дану модель можна замовити з різними принтами (мається на увазі малюнок на бильці дивана), також диван можна виконати з Вашим фото. Великий вибір оббивних тканин.
Габарити :
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вид м'яких меблів | диван |
| Тип дивана | Диван-ліжко |
| Кут дивана | взаємозамінний |
| Кількість посадочних місць | 1 |
| Наявність спального місця | Так |
| Тип спального місця | для щоденного сну |
| Спосіб розкладання | вздовж |
| Механізм трансформації спального місця | Викочування |
| Обивний матеріал | Велюр, Рогожка |
| Колір | Різні кольори |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Персонажі | Cars |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Колір (відтінок) меблів | Сірий |
| Габаритні розміри дивана | |
| Довжина дивану | 125 см |
| Глибина дивану | 75 см |
| Висота посадкової частини дивана | 45 см |
| Висота дивану з урахуванням спинки | 95 см |
| Розміри спального місця дивану | |
| Довжина спального місця | 180 см |
| Ширина спального місця | 70 см |
| Висота спального місця | 45 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас дивану | натуральне дерево, ДСП |
| Категорія оббивної тканини | 2 категорія |
| Наповнювачі | |
| Спальне місце | листовий пінополіуретан |
| Комплектація | |
| Ніша для білизни | 1 шт. |