


7 000 ₴
Дитяче крісло-ліжко "Релакс" - це зручні та практичні меблі 2 в 1, які ідеально підійдуть для дитячої кімнати. У зібраному вигляді - це затишне крісло, а при розкладанні - повноцінне спальне місце розміром 70×170 см. Завдяки м'якому наповнювачу і безпечним матеріалам, виріб забезпечує комфортний відпочинок і міцний сон.
Переваги:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вид м'яких меблів | крісло |
| Тип дивана | прямий |
| Тип крісла | крісло-ліжко |
| Кількість посадочних місць | 1 |
| Наявність спального місця | Так |
| Тип спального місця | для щоденного сну |
| Спосіб розкладання | вперед |
| Механізм трансформації спального місця | Викочування |
| Обивний матеріал | Велюр |
| Колір | Фуксія |
| Стан | Новий |
| Стать | Для дівчаток |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 94 см |
| Глибина крісла | 73 см |
| Висота посадкової частини крісла | 43 см |
| Висота крісла з урахуванням спинки | 85 см |
| Розміри спального місця дивану | |
| Довжина спального місця | 175 см |
| Ширина спального місця | 70 см |
| Розміри спального місця крісла | |
| Довжина спального місця крісла | 170 см |
| Ширина спального місця крісла | 70 см |
| Висота спального місця крісла | 32 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас крісла | фанера |
| Підстава спального місця | дерев'яні ламелі |
| Підлокітник | ДСП |
| Ніжки | пластик |
| Наповнювачі | |
| Спальне місце | пінополіуретан |
| Подушка сидіння | пінополіуретан |
| Подушка спинки | пінополіуретан |